2021 KIŞ İNDİRİMİ FESTİVALİ2021 Büyük Kış İndirimi Festivali Kampanyası:

Yatak, baza, başlık, karyola, set ve mobilya ürünlerinde net %40’a ilave %20’ye varan indirim, beyaz tekstil ürünlerinde net %50’ye ilave % 50’ye varan indirim ile 05 Şubat - 31 Mart 2021 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanya ürünleri üretim ve stok imkanlarıyla sınırlıdır.

Başlık, baza, karyola, set ve mobilya kategorilerinde fiyatlar standart kumaş askısı dahilinde olup, alternatif döşeme seçenekleri için satış noktasına başvurabilirsiniz.

İDAŞ, ürünlerin görünüm ve özelliklerinde önceden belirtmeksizin değişiklik yapma hakkına sahiptir. İDAŞ web sitesinde yer alan fiyatları haber vermeksizin değiştirme hakkına sahiptir. Baskı ve tipografik hatalardan kaynaklanan yanlışlıklar İDAŞ için bağlayıcı değildir. Fiyatlar tavsiye edilen perakende satış fiyatları olup TL cinsindendir. Fiyatlara yatak, baza, başlık, karyola, set, mobilya, beyaz tekstil ve renkli tekstil ürün gruplarında %8 KDV dahildir.

12 Ay vadeli alımlarda uygulanan taksit seçeneği anlaşmalı Yapı Kredi World Kart için geçerlidir. Alternatif kart seçeneklerine vade uygulaması için ilgili satış noktalarından bilgi alınabilir.