Siz Mutlu Biz Gururlu

Siz Mutlu Biz Gururlu
Uykuya değer katan ne varsa hepsi İDAŞ’ta!

İyi uykularla dolu yarım asırlık tecrübemiz, pek çok ilkle dolu. Bunu kurulduğumuz ilk günden beri yalnız tüketicilerinin belirli ihtiyaçlarına yönelik değil, onların beklentilerinin ötesine geçen ürünler tasarlamamıza borçluyuz. Yenilikçi olmak, önde koşmak, tüm bunları yaparken kalite standardımızı korumak bize pek çok yeni ve beğenilen ürün, daha da önemlisi mutlu müşteriler kazandırdı.

1994 yılında ülkemizde ilk TS-ISO 9002 Kalite Güvence Sistemi belgesini almamız, kalitemizi tescillemekle kalmadı, bize ürün kalitesi konusunda ciddi sorumluluklar da yükledi.

İlk yaylı yatak, ilk sıvı geçirmez alez, ilk sandıklı baza, ilk alev geciktiricili özel kumaşlı yatak başta olmak üzere gerçekleştirdiğimiz her ilk, bizi yeni ilkler başarmak için kamçıladı.
Biz de en gelişmiş teknolojileri ve fonksiyonel hammaddeleri kullanarak ilk paket yaylı yatakları, hareketli mekanizmaları, Cosiflex’i, Climarelle’yi ve Türkiye’de sadece bizim ürettiğimiz kesintisiz yay sistemli Mira-Coil’i sunduk.

Her zaman tüketicimize en iyi kaliteyi, en yenilikçi ürünleri ulaşılabilir fiyatlara sunmamız, onlara yarım asırlık ‘iyi uyku’ deneyimi sunmamız bize ödüllerin en büyüğünü getirdi.

2019 Temmuz ayında bağımsız araştırma şirketi Estima Araştırma ve Danışmanlık AŞ tarafından yapılan, yatak kategorisi marka bilinirliliği ve algı araştırması sonuçlarına göre kullanıcıları nezdinde en çok tavsiye edilen marka İdaş (Nps-64) oldu.

Bundan daha büyük ödül ne olabilir ki?
Teşekkürler bizimle uyuyup büyüyen 3 nesle.

Teşekkürler.